+48 539 986 910 info@bksolarsystem.pl

Fotowoltaika

Fotowoltaika (PV) – dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną, czyli inaczej wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego.

Fotowoltaika cieszy się coraz większym zainteresownaiem z dwóch głównych powodów: ekologicznych ( jest to bardzo korzystne dla środowiska pozyskiwanie energii) oraz praktycznych (promieniowanie słoneczne jest praktycznie wszędzie dostępne).

Transformacja energetyczna staje się rzeczywistością.

Ponad jedna czwarta elektryczności w Niemczech pochodzi już z odnawialnych źródeł energii, w tym energii elektrycznej z ogniw fotowoltaicznych.

Temat energii staje się bardzo ważny społecznie, a fotowoltaika jest na najlepszej drodze, aby stać się produktem stylu życia.

Energia elektryczna z systemów fotowoltaicznych jest teraz znacznie tańsza niż energia elektryczna z gniazdka, więc warta jest zainteresowania bardziej niż kiedykolwiek.

Własna energia słoneczna zapewnia stałą cenę energii elektrycznej i pozwala na uwolnienie się od rosnących cen energii elektrycznej na lata.

BK Solar System staje w obliczu wyzwania i z powodzeniem wdraża ekonomiczne systemy fotowoltaiczne dla domów jednorodzinnych, rolnictwa i przemysłu.

Dzięki doświadczeniu w postaci kilkuset zamontowanych konstrukcji IROC®, możemy  zaoferować Państwu sprawdzony system fotowoltaiczny dla dachu.

Jesteśmy bezpośrednim producentem systemu mocowań IROC® i tym samym tworzymy najważniejsze połączenie pomiędzy Twoim dachem, a Twoim systemem fotowoltaicznym.

Wiemy, co jest ważne!

BK Solar System sp. z o.o.
Pęgów, ul. Główna 28
55-120 Oborniki Śląskie

tel. +48 71 307 52 73,
e-mail: info@bksolarsystem.pl