top of page

SYSTEM MONTAŻOWY IROC® SR DLA DACHÓW SKOŚNYCH

System mocowania IROC® SR przeznaczony jest do montażu na wszystkich dachach skośnych. Dostosowany jest do dachów pokrytych: blachodachówką, dachówką i blachy na rąbek. IROC® SR oparty jest na aluminiowym profilu montażowym. Konstrukcję IROC®SR mocuje się do krokwi za pomocą śruby dwugwintowej (blachodachówka), dachu hakowego (dachówka), do blachy na rąbek stosujemy uchwyt mocowany na rąbku stojącym. System montażowy IROC® SR jest łatwy i szybki w montażu. Konstrukcja jest kompletna, zawiera wszystkie elementy niezbędne do montażu.

SYSTEM MONTAŻOWY IROC® SR

Konstrukcja montażowa dla dachów skośnych, System montażowy do modułów PV, System montażu fotowoltaiki, System montażowy, solar mounting system

Tutaj znajdziesz film instruktażowy montażu konstrukcji fotowoltaicznej IROC® SR (montaż modułu w pozycji pionowej):

Konstrukcja montażowa dla dachów skośnych, System montażowy do modułów PV, System montażu fotowoltaiki, System montażowy, solar mounting system

Tutaj znajdziesz film instruktażowy montażu krzyżowego konstrukcji fotowoltaicznej IROC® SR (poprzeczny montaż modułu):

System montażowy IROC® SR dla dachów skośnych dzięki połączeniu z naszymi hakami dachowymi lub śrubami dwugwintowymi nadaje się do montażu na wszystkich dachach spadzistych. Klema montażowa jest całkowicie zmontowana.

System montażowy dla dachów równoległych  – IROC® DP (balastowy)

System mocowania IROC® DP został opracowany specjalnie z myślą o dachach równoległych o nachyleniu do 30°. Przerwa między modułami optymalizuje i wyrównuje ciśnienie wiatru, co zmniejsza wymagany balast.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć film dotyczący montażu podkonstrukcji fotowoltaicznej:

Karty katalogowe

PDF

Karta Katalogowa

IROC® SR

PDF

Karta Katalogowa

IROC® DP

bottom of page